Кошик
21 відгук
ул.Перемышльская, 2Г, Київ, Україна
+380 (50) 011-35-96
+380 (93) 170-56-94
+380 (44) 333-87-31
Klinker & Design Studio

Газоблок

ГАЗОБЛОК

Газобетон—це блоки з ніздрюватого бетону (БНБ) будівельний матеріал, який успішно використовують в будівельній галузі. Газо блоки мають унікальні властивості і характеристики для універсального використання.  Газобетонні блоки є економічні, міцні, стійкі до природніх факторів матеріал, які забезпечує високий теплозахист  і шумоізоляцію в приміщеннях, побудованих з цього матеріалу. Гозаблоки володіють підвищеною вогнотривалістю і абсолютно не горять.                                                                                                                                                    Виготовляють газобетонні блоки з цементу, кварцового піску, вапна, спеціального газо утворювача ( алюмінієвої пудри) і води. Перемішані сухі інгредієнти з’єднують з водою і заливають розчин в спеціальну форму.  Реакція між алюмінієм і іншими складовими утворює безліч бульбашок водню, яка збільшує суміш в об’ємі. Після завершення реакції монолітний “ камінь” виймають з форми і розрізають на блоків, плити або панелі. Нарізаний газоблок відправляють в спеціальну камеру, яка називається автоклавом, для обробки водяною парою для надання блокам остаточної міцності.   

                        

 

В результаті ми отримуємо екологічний, абсолютно  не токсичний матеріал, який можливо використовувати при будівництві теплих будинків, утеплення стін і підлоги,   для міжповерхового  перекриття і утеплення стелі, для міжкімнатних перестінків. Будівлі з газобетонних блоків повністю пароприниклі, що дають можливість виведенню зайвої вологи і вуглекислого газу з будинку. А ще вони дуже легкі та міцні і не здійснюють великих навантажень на фундамент.

 

КЛАСИФІКАЦІЯ ГАЗОБЕТОННИХ БЛОКІВ:

   Газобетон – на сьогоднішній день один із найбільш популярних матеріалів, який використовують в сучасному будівництві. Це поєднання двух найпопулярніших матеріалів –цегли і дерева, але відрізняється легкістю і разом з тим міцністю і надійністю.

 

   Газобетонні блоки класифікується як високоточний матеріал. До високоточних відносяться блоки, в які  геометричне відхилення від норми не перевищую 1-2мм.

 

    Наступною класифікацією газо блока є його щільність. Щільність газо блоку в характеристиках обозначається латинською буквою D. Чим більша щільність газо блоку --тим вища його міцність, але  блок менш теплий. Чим менша щільність – тим блок менш міцний, але більш тепліший.  Ідеальне співвідношення між міцністю і теплом є блок з густиною D400 і D500.

   За геометричними параметрами блоки бувають двох видів гладкий і з системою паз/гребінь. Система паз/гребінь була створена для усунення містка холоду між блоками. При здійснюванні кладки газо блока на спеціальну клейову суміш, то місток холоду буде майже відсутній, що позволяє виключити втрати теплопровідності будинку.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ГАЗОБЛОКА

  

   Газобетонні блоки , як і всі остальні будівельні матеріали, мають свої переваги і недоліки. Щоб в подальшому не виникало складних петань, щодо матеріалів, необхідно завчасно ознайомитися з ними. Адже з газоблоку будуть зводитися несущі конструкції будівлі, міцність яких стане основою вашого житла.                                            

    Незалежно від  особливостей виробництва всі газобетонні блоки можуть похвалитися пристойним набором переваг:

 --теплопровідні властивості. Завдяки низькій теплопровідності  в середині будинку побудованого з газо блоку,  буде комфортно не дивлячись на низькі зимові температури. А в літню пору року будинок не буде перегріватися. В такому будинку завжди буде зберігатися оптимальна температура для проживання.

 

--міцність. Не дивлячись на свою легкість, матеріал володіє високим класом міцності від В1,5 до В3,5. А це означає що їх можливо використовувати при будівництві несущих стін  для 2-3 поверхових об’єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасно-монолітному будівництві (не несущі стіни) зводити будівлі без обмеження поверхів.

 

--вогнестійкість. Газобетонні блоки являються вогнетривким, негорючим матеріалом з високим класом вогнестійкості. Газо блок можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання з високою температурою поверхонь.

 

--морозостійкість. Висока морозостійкість блоку –забезпечується крапельно-пористою будовою газоблоку, що гарантує довговічність будівель, і що дає можливість будувати будинки при високо низьких температурах навіть в  районах півночі.

 

--звукоізоляція. Блоки з ніздрюватого бетону надійно захищають приміщення від шумів. Особливо добре погашаються шуми низької частоти..

 

--екологічність.  Блоки мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, тяжких металів і других шкідливих речовин, що підтверджує відповідність санітарно-епідеміологічним висновкам..  

 

--простота обробки. Легка обробка газоблока являється  його не заперечною перевагою .Блоки легко подаються механічним обробкам, їх можна пилити, різати, свердлити, фрезувати  простими ручними інструментами. В результаті чого отримуємо  блоки любої конфігурації, що дає можливість архітектурної виразності будівлі.

 

При всіх своїх перевагах блоки з ячеїстого бетону мають деякі недоліки.

 

--через не високу міцність на тиск і низьку стійкість на вигин газо блоки являються крихким матеріалом. Міцність газо блочних стін напряму залежить від правильно встановленого фундаменту. Потрібно будувати (заливати) фундамент який дає мінімальну усадку. Рекомендовано зводити фундамент   стрічковий або монолітний.

 

--газоблоки являють собою слабку основу для кріплення. Закріплювати в стінах з газобетонну масивні предмети доволі проблематично тому рекомендується використовувати анкерні системи кріплення.

 

--для збереження паро проникливості, при оздоблюванні необхідно використовувати  паро проникні матеріали. А також потрібно дотримуватися послідовності оздоблювальних робіт – з першу внутрішня обробка, а потім відповідно фасад.


Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner