Кошик
23 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

вул.Перемишльська, 2Г, Київ, Україна
+380 (50) 011-35-96
+380 (93) 170-56-94
+380 (44) 333-87-31
Klinker & Design Studio

СТОУНЛАЙТ ТМ - Stonelight

Газоблок виробництва ТОВ ОРІЄНТИР-БУДЭЛЕМЕНТ ТМ "Стоунлайт" , м. Бровари.

СТОУНЛАЙТ

 Завод ТМ «Стоунлайт» -- являється ведучим виробником блоків ніздроватого бетону, не тільки в Києві і Київській області а й по всій Україні. ТМ«Стоунлайт» продає свою продукцію на ринку України більше 10 років. Находиться завод по виробництву газобетонних блоків Стоунлайт в м. Бровари Київської області.

 Блоки ТМ «Стоунлайт» --виробляються на автоматизованих німецьких лініях «Хеттен». Виробництво блоку ведеться за німецькими технологіями що відповідають високим якостям продукції. Стоунлайт -- це гарантія високою міцністі будівель, високоточну геометрію стін, що дає суттєву економію при будівництві газобетинними блоками.

 Газо локи "Стоунлайт" -- одині із самих популярних будівельних матеріалів, який використовують для будівництві любого призначення. Газо блоки ТМ «Стоунлайт» --це блоки з хорошою теплопровідністю, стійкістю до вогню (вогнетривкий), стійкістю до природнього впливу , великий термів використання, легкість в будівництві,

 Газоблоки Стоунлайт по своїм властивостям набагато економічніші чим другі традиційні будівельні матеріали. Затрати на будівництво, при використанні газо блока на 30% менше, чим при використанні таких матервалія як цегли, шлакоблокі…

 Компанія «Стоунлайт» випускає великий асортимент продукції. Стінові і перегородкові блоки щільності D400 і D500 , U-блоки (лотки).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner