Кошик
23 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

вул.Перемишльська, 2Г, Київ, Україна
+380 (50) 011-35-96
+380 (93) 170-56-94
+380 (44) 333-87-31
Klinker & Design Studio

Керамоблок

Керамічні блоки - що це, звідки і навіщо ?

 • Блоки з кераміки - це матеріал для будівництва, який згідно ДСТУ Б В.2.7-61:2008 (EN 771-1:2003, NEQ) до "Камені керамічні рядові" і по класифікаціі будівних виробів відносится до "виробів рядових". Вироби рядові використовують для зведення внутрішніх сін , для стін зовнішніх, а також їх застосовують для зведення панелей, або блоків стін та інших елементів будинків і споруд. Крупноформатні камені виготовляють тількі рядові

 • Блоки виробляють з натуральної сировини яка проходить відповідний контроль на екологічність: глина, тирса, суглинок. Потрібну ніздрюватість керамічного виробу отримують внесенням в шихту (підготовлена глина для виробництва цегли, блоків) тирси з деревини, скопу, які в процесі випалювання блоків вигорають. Завдяки цим компонентам та багатощілинній структурі отримується мала щільність блоків, що в свою чергу призводить до зниження ваги стіни вцілому, забезпечення необхідного опору теплопередачі (теплі стіни в будинку).

 • Під час виготовлення блоків особливу увагу треба приділити боковій поверхні, яка виконується пазо-гребінову. Пазо-гребенева система дозволяє укладати блоки БЕЗ заповнення шва між ними, що в свою чергу призводить до зменшення витрат розчину для укладання та спрощує процес мурування стін.

За своїми розмірами керамічні вироби теж мають специфіку у використанні, а саме :

 • Блоки 12 розміру – використовуються для будування перегородок товщиною 120мм.

 • Блоки 25 розміру – доцільно застосовувати для мурування стін всередині приміщень. При використанні у зовнішніх стінах необхідно утеплювати блоки з застосуванням фасадних утеплювачів опорядженних штукатуркою або з опорядженням вентильованими ситемами.

 • Блоки 38 розміру – застосовуються як з утепленням так і без утеплення. Конструктивні рішення при облаштуванні стін будинку ззовні (1-х, 2-х, або триша­рова стіна) мають враховувати температурну зону будівництва.

 • Блоки 44 розміру – це "теплі" блоки (підвищенний опір теплопередачі), використовувати бажано, на сам перед, для зведення зовнішніх стін, в будинках які опалю­ються також можна застосовувати без утеплення.

Що до поверховості:

 а) можуть застосовуватись у багатоповерхових будинках, в будинках з монолітно-бетонним або збірним каркасом;

 б) одноповерхові виробничі будинки - максимальна висота стін не повинна перевищувати 6 м.

 в) Будинки з несучими стінами із поризованих блоків - будинки до 5 поверхів, але поверховість слід визначати інженерними розрахунками відповідно до вимог відповідних нормативних документів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner