Кошик
23 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

вул.Перемишльська, 2Г, Київ, Україна
+380 (50) 011-35-96
+380 (93) 170-56-94
+380 (44) 333-87-31
Klinker & Design Studio

Що таке цегла?

Що таке цегла?

Цегла – це мабуть самий найдавніший будівельний матеріал із усіх існуючих. Перші спогади про цегельні споруди археологами буди датовані 7,5 тисяч років до н. є. на Ближньому Сході. У ті часи роль цегли виконували глиняні брикети, висушені під взаємодією вітру і сонця. В європейській зоні цеглу вперше почали використовувати греки. Збережені до нашого часу будинки з цегли, які були побудовані ще за тисячу років до нашої ери, сьогодні виглядають так, як ніби простояти ще не одне тисячоліття.

Будівельна керамічна цегла є високоміцним матеріалом яка стійка до зношення і кліматичних перепадів. Ці характеристики дозволили широко поширити її застосування в багатьох сферах при зведені споруд різного призначення і функціоналу.

Існує велика маса різних видів даного матеріалу. Це – стінова і рядова, декоративна і клінкерна, шамотна і вогнетривка цегла, а також біла силікатна і повнотіла цегла. В залежності від типу будинку застосовується тієї чи другий вид цегли.

Хоча цегла і отримала такий широкий аспект використання, вона аж ніяк не являється ідеальним матеріалом для будівництва. Найбільше нарікання визиває її шумоізоляція і теплопровідність. Але не зважаючи на це, до решти технічних даних, якими володіють цегляні будівлі, особливих нарікань не має. Даний матеріал володіє високим рівнем волого поглинання. Завдяки цій властивості забезпечується надзвичайно висока стійкість споруди в наших кліматичних умовах.

Якщо говорити про екологічність то кераміка, якою являє собою цегла, є яскравим прикладом натурального природного будівельного матеріалу. В основу виготовлення керамічної цегли входити глин-а, яку технічним способом обробляють , і яку людство використовує вже тисячу років. Керамічна цегла, яка використовується для зведення внутрішніх стін будівлі, не токсична і абсолютно безпечна для людського організму. Враховуючи всі фактори стає ясно що цегла являється основним будівельним матеріалом, причому користується стабільно високою популярністюористується стабільно високою популярністю...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner